МІФИ ПРО ПОСМІШКУ

МІФИ ПРО ПОСМІШКУ

Пишатися красивою посмішкою на роботі та побаченнях — хто не мріє про це! Такою посмішкою завжди хочеться поділитися з усім світом: з часів Дейла Карнегі її по праву вважають не лише основою нашої привабливості, але й запорукою впевненості в собі та успіху у всіх справах. Хочеш отримати такого рятівника у своєму арсеналі, щоб у відповідь на компліменти не посміхатися лише самими куточками губ? Може, варто прислухатися до порад професіоналів? Спеціалісти з посмішок — це, звичайно, стоматологи. Цікаво, що у різні часи та епохи про здоров’я зубів існувало багато міфів, і зараз вони можуть викликати лише посмішку в спеціалістів у стоматології.

Екзотика і натуральні інгредієнти

Турбота про здоров’я зубів була актуальною завжди, оскільки вони, на жаль, майже не здатні самовідно-влюватися. Прообраз зубної пасти виник до нашої ери: у Стародавньому Єгипті зуби натирали сумішами з вина, пемзи, попелу спалених нутрощів бика, баранячого рогу, ізюму та інших екзотичних інгредієнтів. Рецептура схожих засобів сьогодні викликає скепсис, але і зараз знайдуться ті, хто вважає, що натуральні компоненти корисніші від «хімії». Для харчування це, може, і справедливо, але для турботи про ротову порожнину потрібно вибирати не лише безпечні, але й ефективні засоби.

Профілактика і лікування

Існує і така точка зору, що щоденне чищення зубів — це «формальність», мовляв, реальна користь є тільки від візиту до лікаря. Звичайно, відвідувати стоматолога необхідно, і краще робити це раз на півроку. Але все ж необхідно пам’ятати, що найдієвіший і одночасно найпростіший спосіб подбати

про посмішку — чистити зуби двічі на день протягом 2-3 хвилин, причому правильно підібраною зубною пастою і щіткою. Наприклад, зубною пастою BLEND-A-MED PRO-EXPERT ВСЕ в ОДНОМУ, адже у її формулі містяться активні інгредієнти, які довели свою ефективність і безпеку в турботі про здоров’я ротової порожнини.

Щітки і щетина

Араби чистили зуби паличками і стеблинами, а щітки зі свинячої щетини, кінських і борсукових волосин почали робити у Китаї вже у кінці XV сторіччя. І до цих пір багато хто впевнений, що зубні щітки з натуральними щетинками Корисніші, ніж синтетичні. Проте, це не так: натуральний матеріал, якщо його роздивитися під мікроскопом, «рясніє» нерівностями і лусочками, і після кожного чищення у них затримуються зовсім не корисні бактерії. Тому вибирати варто все ж щітку зі щетинками із синтетичного матеріалу. Наприклад, зубні щітки Огаї-В, у них використовуються щетинки, зроблені зі спеціального нейлону, склад якого зареєстрований і є безпечним.

Ознаки здоров’я

Така процедура, як огляд у лікаря, за давніх часів була досить непростою. Так, в XII сторіччі арабський лікар Абуль Касім радив для огляду покласти голову пацієнта на коліна і ретельно натирати зуби руками, поки вони не змінять колір на природний — тоді зуби можна вважати здоровими. Ця хибна думка залишилась у минулому, і тепер стоматологи роблять висновок про здоров’я ротової порожнини за основними ознаками: карієс, зубний камінь, бактеріальний наліт, проблеми ясен, підви-

щена чутливість зубів, темний наліт і свіжість подиху. І сучасна зубна паста повинна діяти за всіма цими напрямками. Інноваційна зубна паста BLEND-A-MED PRO-EXPERT ВСЕ в ОДНОМУ з фторидом олова і фторидом натрію надає професійний захист за всіма перерахованими ознаками здоров’я ротової порожнини. А ідеальним доповненням до неї стане нова зубна щітка Oral-B PRO-EXPERT 3D ЧИСТОТА з технологією перехресних щетинок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.